Servis Randevu Formu

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Servis Randevu Formu

Jeep Hizmetler

Acil Servis

Acil Servis

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Yakıt Güvence Sistemi

Yakıt Güvence Sistemi

Akaryakıtınızı sürekli olarak OPET istasyonlarından alın, akaryakıttan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımasın.

Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti hizmeti ile ister yeni satın aldığınız, ister kullanmakta olduğunuz Jeep aracınızın garantisini çok cazip fiyatlar ile uzatıyoruz. Aracınız garanti süresini doldurduktan sonra seçmiş olduğunuz Uzatılmış Garanti seçeneğine bağlı olarak 1 ya da 2 yıl boyunca Jeep güvencesi ile yolunuza huzurla devam edebileceksiniz. Uzatılmış Garantiniz ile Jeep aracınızın gelecekteki olası arıza maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda 2. El satışında fiyat avantajı elde edebileceksiniz

Jeep Kasko

Jeep Kasko

Jeep ve Allianz Sigorta işbirliğiyle Jeep marka araçlar için özel olarak hazırlanan Jeep Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı korumaktadır.

Oto Muayene

Oto Muayene

Aracınızı zorunlu araç muayenesine yüzde yüz hazırlayabilmek için JEEP Oto Muayene hizmetinden siz de yararlanabilirsiniz.

Karbon Temizleme

Karbon Temizleme

JEEP Karbon Temizleme hizmetimizde karbon temizleme, emme manifold temizleme ve dizel partikül filtresi hizmetlerini veriyoruz.

Oto Koruma

Oto Koruma

JEEP Oto Koruma Hizmeti kapsamında sunulan faydalar ile aracınızın; iç ve dış temizliğinin yanı sıra tüm yüzeyleri dış etkenlere karşı korunmuş olur.

Neden Yetkili Servis?

Otomobilinizi gerçekten en iyi biz tanıyoruz, çünkü onu biz icat ettik, biz tasarladık ve biz ürettik. Jeep yetkili Servislerimizde bizim tarafımızdan yetiştirilmiş teknisyenleri, tüm servis işlemleri için kalite ve profesyonellik sunarken bulabilirsiniz. Servislerimiz, düzenli bakım işlemleriniz, sezonluk kontrolleriniz ve uzmanlarımız tarafından verilecek pratik tavsiyeler için her zaman yakınınızdadır. Yetkili servislerimizde yapılan ve müşterilerimiz tarafından bedeli ödenen işçilikler, kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin ve değiştirilen yedek parçalar kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca Jeep ’in garantisindedir.

Neden Orjinal Yedek Parça?

Orijinal yedek parçalar, birçok farklı testten geçmiş, araç için en uygun parçalardır. Orijinal yedek parçada dayanıklı, uzun ömürlü, verimli ve güvenli olması gibi noktalar daha tasarım aşamasında düşünülmekte üretim buna göre gerçekleştirilmektedir. Buna karşılık, yan sanayi parçalarda parçanın test süreci asgari düzeyde tutulmuştur. Yan sanayi parça kullanmak aracınızın ömrünü kısaltacağı gibi aracınızdan alacağınız performansı da oldukça düşürmektedir.

JEEP yetkili servislerimizde satılan orijinal parçalar, üretim aşamasında kullanılanların aynısıdır. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Orijinal parçalar, aracınızı güvenle kullanmanızı, sürüş keyfi ve yüksek performans almanızı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bakımları JEEP yetkili servislerinde JEEP Orijinal Parçaları kullanılarak yapılmış aracınız satılırken de ilk günkü değerini korur. Kalite kontrolü yapılmış JEEP orijinal parçalarını JEEP Yetkili Servislerimizde bulabilirsiniz. Herhangi bir yerden alınan ve dış görünüm olarak aslına benzeyen bir parça aracınıza tam uyumlu olmayabilir. Böyle bir parçanın aracınıza tam uyumlu olmaması durumunda gereksiz ek maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Periyodik Bakım

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Jeep yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.

Geri Çağırma Kampanyası Sorgulama

Aracınızın yol şartlarına uygunluğu ve güvenliğiniz için müşterilerimizden gelen geri dönüşler ile birlikte Üretici ile yapılan çalışmalar sonrası geri çağırma kampanyaları düzenlenmiştir. Geri çağırma kampanyaları aracınızı bazı arızalarını düzeltmek ve/veya mevcut sistemleri güçlendirmek için yayınlanmaktadır. Bu nedenle en kısa sürede yetkili servisi arayınız. Bu müdahaleler ücretsiz yapılmaktadır.

Hasar İşlemlerinde Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri