08 06 2022

276

Jeep ve Alfa Romeo tanıtıldı - Denizli Gazetesi

Denizli’nin otomotiv firmalarından Yön Otomotiv, pandemi dolayısıyla ertelediği Jeep ve Alfa Romeo markalarının lansmanını gerçekleştirdi.


Türkiye ve Denizli’nin önemli firmalarından olan Yön Otomotiv, pandemi nedeniyle ertelediği Jeep ve Alfa Romeo markalarının tanıtımını gerçekleştirdi.


Birbirinden değerli ve güzel araçlar katılımcıların gözlerini kamaştırırken; Yön Otomotiv Satış Direktörü Ulaş Güngör, vatandaşlara davette bulundu.


Güngör; “Uzun zamandır böyle bir lansman yapmak istiyorduk. Denizli’de Jeep ve Alfa Romeo markasını açmamızın üzerinden yaklaşık 1 yıl geçti. Pandemi nedeniyle hem Denizlili vatandaşlarımız için hem siz basın mensupları için açılışa dair bir etkinlik yapamamıştık. Bugün bu organizasyonu yapma gereği duyduk. Denizli’de 1 yılı geçen Bodrum’da ise 3.5 yıldır Alfa Romeo bayisiyiz. Denizli’de de geçen süreçte markadaki tüm modellerle hizmet vermekteyiz. Tüm Denizlilileri bekliyoruz. Güzel kampanya ve araçlarımız var. Markanın içinde bulunduğu durum nedeniyle çok çeşitliliği var. Çok da tercih edilen bir marka. Jeep ve Alfa Romeo markalarının modellerini mağazamızda bulabilirler” diye konuştu.


https://www.denizligazetesi.com/guncel/jeep-ve-alfa-romeo-tanitildi-h111595.html