08 06 2022

329

Yön Otomotiv’in yeni araçları görücüye çıktı - Deda Haber

Denizli’nin ve Türkiye’nin önemli otomotiv firmalarından YÖN Otomotiv pandemi nedeniyle tanıtımını yapamadığı Jeep ve Alfa Romeo markalarının modellerini showroomunda basın mensuplarına tanıttı. Yön Otomotiv Satış Direktörü Ulaş Güngör showroomun gözdesi 3 milyon 600 bin TL’lik aracın önünde Denizlili vatandaşlara davette bulundu. Güngör, Denizlililerin Jeep ve Alfa Romeo markalarının tüm modellerine Yön Otomotiv’de ulaşabileceklerini söyledi.

Yön Otomotiv pandemi döneminde bayiliğini aldığı Jeep ve Alfa Romeo markalarının araçlarını basın mensuplarını tanıttı. Birbirinden değerli ve güzel araçlar showroomdaki katılımcıların gözlerini kamaştırdı.

Yön Otomotiv Satış Direktörü Ulaş Güngör showroomun gözdesi 3 milyon 600 bin TL’lik Jeep Wrangler Rubicon 2022 aracın önünde Denizlili vatandaşlara davette bulundu. Güngör açıklamasında;” Uzun zamandır böyle bir lansman yapmak istiyorduk. Denizli’de Jeep ve Alfa Romeo markasını açmamızın üzerinden yaklaşık 1 yıl geçti. Pandemi nedeniyle hem Denizlili vatandaşlarımız için hem siz basın mensupları için açılışa dair bir etkinlik yapamamıştık. Bugün bu organizasyonu yapma gereği duyduk. Denizli’de 1 yılı geçen Bodrum’da ise 3.5 yıldır Alfa Romeo bayisiyiz. Denizli’de de geçen süreçte markadaki tüm modellerle hizmet vermekteyiz. Tüm Denizlilileri bekliyoruz. Güzel kampanya ve araçlarımız var. Markanın içinde bulunduğu durum nedeniyle çok çeşitliliği var. Çok da tercih edilen bir marka. Jeep ve Alfa Romeo markalarının modellerini mağazamızda bulabilirler.”dedi.https://www.dedahaber.com/denizli/yon-otomotivin-yeni-araclari-gorucuye-cikti/