19 06 2019

1205

Manisalı Grubu Çalışanlarının İftar Yemeği

Denizli – Uşak – Kütahya ve Muğla’da, otomotiv sektöründe yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren Manisalı Grubu, düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde çalışanları ile bir araya geldi. Bu buluşmada 2016 yılı gözden geçirildi, 2017 yılı hedefleri açıklandı.

 

Denizli – Uşak – Kütahya ve Muğla’da otomotiv sektöründe yaptığı çalışmalar ile sektörün öncüleri arasına giren Manisalı Grubu, çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. Firmanın hedefleri ve çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği gecede, Manisalı Grubu çalışanlarını da unutmadı.

Denizli – Uşak – Kütahya – Fethiye ve Bodrum’da düzenlenen yemeğe Manisalı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Manisalı, Manisalı Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Okan Manisalı ve Gökhan Manisalı, Manisalı ailesi ve Manisalı grubu çalışanları katıldı. Grubun 2016 yılı faaliyetleri ve performansı sunuldu. Sinevizyon eşliğinde verilen bilgilerde, Manisalı Gurubunun otomotiv sektöründe, 2016 yılının nasıl geçirdiğini ve 2016 yılı hedefleri açıklandı.

Gecede çalışma arkadaşlarına seslenen Manisalı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Manisalı, Denizli’de iş dünyasına 1948 yılında girdiklerini, çıktıkları bu yolda önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi.

İnanç ve azimle çalışarak bugünlere ulaştıklarını anlatan MANİSALI,  ‘’ Manisalı Gurubu bu günlere 1948 yılında merhum Hacı Osman Manisalı tarafından açılan küçük bir kalaycı dükkânıyla geldi. İnanç, azim ve hedefler, sizlerle birlikte Manisalı Grubunu bu günlere getirdi. Bugün 6 şirketimiz ve 5 ana sektörde, 4 ilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 2014 yılında bünyemize katmış olduğumuz Muğla’nın Fethiye, Ortaca, Marmaris ve Bodrum ilçeleri ile Manisalı Grubu ailesi olarak farklı önümüzdeki yıllar içerisinde farklı sektörlerde yer almayı planlamaktayız. Bu başarıda emeği olan siz değerli çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi