30 06 2021

585

JEEP Denizli’yi Başka Bir Seviyeye Taşıyor….

Jeep’in performans ve keyif sürüşü geleneğini bir arada sunan modeli COMPASS; 80. Yılında tasarım, teknoloji ve güvenlik öğeleriyle kapsamlı bir şekilde yenilendi. Yenilenen Jeep COMPASS ise şimdi DENİZLİ YOLLARINDA…

2018 yılında Bodrum Şubesi ile JEEP tutkunlarına hizmet vermeye başlayan YÖN OTOMOTİV 2021 yılı itibariyle de Alfa Romeo ve JEEP markalarını Denizlililer le buluşturdu. 

Yön Otomotiv Satış Direktörü Ulaş Güngör “Yenilenen COMPASS’ ın tasarımı, gelecek Jeep modellerinde kullanılacak olan tasarım yaklaşımına ışık tutuyor. 


COMPASS şimdi daha şık, teknolojik, güvenli ve fonksiyonel.

 Yeni mobilite ihtiyaçlarına cevap veren COMPASS, Jeep markasının güçlü mirasını yeni tüketim ihtiyaçlarını karşılayan ürün özellikleri, sürüş dinamikleri ve araç içi teknolojileriyle bugüne taşıyor. ‘’ dedi.

Ulaş Güngör ayrıca; ‘’ Yenilenen COMPASS, Longitude, Limited, S Limited ve 80’inci Yıl Özel versiyonundan oluşan ürün gamı ile lansmana özel özel 459.900 TL’den başlayan fiyatlarla Yön Otomotiv showroomlarımızda yerini aldı dedi.” 

Yenilenen modelin tasarım ve teknolojik öğeleri hakkında bilgi veren Güngör;

Jeep Ruhuna Sadık Kalan Dış Dizayn Öğeler

‘’ Jeep COMPASS’ın markanın ruhunu yansıtan 7’li ızgarasının formunda yapılan değişiklik, araca 3D bir görünüm kazandırdı. Yeni krom çerçeveli ızgara ve yeni ön tampon tasarımıyla; COMPASS bir önceki nesline göre daha kaslı ve daha güçlü bir görünüm kazandı.

Daha üstün güvenlik özellikleri ve sürüş modları

Yenilenen COMPASS, ADAS otonom sürüş güvenlik sistemleri ile donatılıyor. Trafik İşareti Tanıma, yoldaki trafik işaretlerini arabanın ön camındaki kamerayla tespit ederek aracın 10.25 inçlik full dijital gösterge paneline yansıtıyor. Aracın hızını otomatik olarak uyarlayan Akıllı Hız Asistanı; Sürücü Yorgunluk Asistanı, Yaya ve Bisiklet Tanıma gibi özellikler; COMPASS’ ta güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Zenginleşen iç mekanı ile sınıfının en donanımlısı olan

Yenilenen Jeep COMPASS gelişmiş teknolojileriyle beklentilere en iyi şekilde cevap veriyor. Full-HD dijital 10,25 inçlik TFT dijital gösterge paneli ile birlikte versiyona göre 8,4 inç ile 10,1 inç arasında değişen tablet ekran boyutlarıyla Uconnect 5 keyifli bir deneyimi yaşatıyor.

 Yenilenen COMPASS; günlük hayatın ulaşım gereksinimi ve zorlu yol koşullarındaki kullanım gereksinimlerini en iyi şekilde karşılıyor ve böylece markanın “istediğin yere git, özgürce yaşa” felsefesine sadık bir yapı sergiliyor” diyen Ulaş Güngör son olarak Yenilenen Jeep COMPASS’ı ve diğer modellerimizi yakında incelemek için siz değerli müşterilerimizi Yön Otomotiv’e bekliyoruz dedi.