Açıklama

Aracınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için aracınızın bakım ve onarımlarını yetkili servislerimizde yaptırmanızı öneriyoruz. Yetkili servislerimizi, aracınızın ihtiyacı olan periyodik bakımları ve onarımları Fiat Chrysler Automobile’ in belirlediği standartlarda yapmaları için düzenli olarak eğitiyoruz ve verdikleri hizmetin kalitesini düzenli olarak denetliyoruz. 
01 Şubat 2015 tarihinden sonra satın aldığınız aracınız için, 2 yıl/60.000km (hangisi önce dolarsa) olan garanti süresi boyunca, periyodik bakım ve onarımlar (hasar işlemleri dahil) için yetkili servislerimizi tercih ederseniz, garanti süresinin bitimini takip eden 1 yıl yada 100.000 km’ ye (hangisi önce dolarsa) kadar servis sözleşmesiyle size sunulan ücretsiz onarım hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. 
Servis Sözleşmesinin size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da yukarıda belirtilen bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır. 
Ücretsiz servis sözleşmesi dönemi boyunca, aynı zamanda, garanti döneminde olduğu gibi yol yardım hizmetleri de ücretsiz olarak verilecektir. 

Sosyal Medyada Yön Otomotivi Takip Edin!