Açıklama

GARANTİ NEDİR VE JEEP GARANTİSİ NELERİ KAPSAR? 
Aracınız, tüm mekanik ve elektronik donanımı aracın tesliminden itibaren 2 yıl yada 60.000 km (hangisi önce dolarsa) garanti belgesinde açıklanan şartlar dahilinde üretim hatalarına karşı garanti altındadır. 
Ayrıca; JEEP yetkili servislerinde ücretli yaptırdığınız işlemler ve satın aldığınız yedek parçalar, 24 ay boyunca üretici firma garantisi kapsamındadır. 
Aracınızın uzun yıllar sorunsuz çalışabilmesi için üretici firma tarafından önerilen periyodik bakımların, zamanında ve belirtilen kilometrelerde yaptırılması önemlidir. Periyodik bakımlar sırasında değiştirilmesi önerilen yedek parçalar ve sarf malzemeleri ve bu parçaların değişimi için yetkili servisler tarafından verilen işçilik hizmeti garanti kapsamında değildir. 
JEEP Yetkili Servislerinde çalışan teknik personel, aracınızın bakım ve onarımlarını eksiksiz yapmak amacıyla üretici firma tarafından verilen eğitimlere düzenli olarak katılırlar. 
Periyodik bakımlar sırasında, aracınızın üretici firma tarafından düzenli olarak değiştirilmesi önerilen bakım parçalarının ve koruyucu ve temizleyici özelliği olan motor yağı gibi sarf malzemelerinin yenilenmesinin dışında; aracınızın mekanik ve elektronik ünitelerinin genel kontrolü yapılır. 
Aracınızın kontrolünü yapan teknik personelin tespitleri ve aracınızda yapılan işlemler servis danışmanınız tarafından, araç teslimi sırasında size açıklanır. 
Periyodik bakım sırasında değiştirilmesi önerilen bakım parçaları ve sarf malzemelerinin değiştirilmemesinden yada değiştirilen parçaların yerine nitelik olarak aynı özellikleri taşımayan farklı parça yada sarf malzemesi kullanımından kaynaklanabilecek arızalar üreticinin garantisi kapsamında değerlendirilmezler. 
Ayrıca; normal kullanımı sırasında yıpranan, aşınan, özelliğini yitiren fren balatası ve fren diskleri, debriyaj balatası, teker lastikleri ve benzer şekilde aşındırıcı etkiye maruz kalan bazı lastik parçaların ömrü tamamlamaları nedeniyle yapılması gereken periyodik değişimleri üretici garantisi kapsamında değildir. 

Sosyal Medyada Yön Otomotivi Takip Edin!